Інспекція з паркування розпочала роз'яснювальну роботу з водіями Дніпра
<

На підставі рішення виконавчого комітету Дніпровської міської ради № 857 від 04.09.18р. КП "Міськавтопарк" сьогодні були здійснені роботи з усунення наслідків порушення Правил благоустрою м. Дніпра, затверджених рішенням міської ради №44/43 від 27.11.13р., шляхом демонтажу самовільно розташованих на нижчезазначених земельних ділянках обмежувачів руху (замків, ланцюгів, шлагбаумів, в’їзних (виїзних) воріт, огорож, тимчасових споруд) в місце тимчасового зберігання.

- вул. Старокозацька (вул. Комсомольська), 44 та 46А;

- вул. Володимира Антоновича (вул. Свердлова), 64;

- вул. Михайла Грушевського (вул. К.Лібнехта), 4Б;

- просп. Д.Яворницького (просп. К.Маркса), 34;

- вул. Воскресенська (вул. Леніна);

- вул. Володимира Вернадського (вул. Дзержинського).

Власникам, бажаючим забрати свої обмежувачі звертатись до КП «Міськавтопарк».

В Днепре появились инспекторы, которые будут штрафовать за неправильную парковку

С 29 ноября в Днепре начинает работать инспекция по вопросам контроля парковок. Пока инспекторы будут работать в тестовом режиме, но уже скоро за нарушения начнут штрафовать. Теперь недобросовестным водителям будет сложнее парковаться с нарушениями, ведь на улицы выходят специальные инспекторы. Об этом рассказал начальник инспекции по вопросам контроля за парковками горсовета Днепра Владимир Бацун.

Правда пока что инспекторы работают в «предупредительном» режиме и информируют водителей о нарушениях, прикрепляя на лобовом стекле специальные листовки. Там указано, как именно водитель нарушил правила парковки и какой штраф за это грозит. В среднем наказание варьируется от 200 до 500 гривен. Около месяца инспекторы будут работать с 9:00 до 18:00 ежедневно, но уже вскоре перейдут на 2 смены. Пока что их работа будет сосредоточена в центральной части города как в самом загруженном районе.

Около месяца инспекторы будут работать с 9:00 до 18:00 ежедневно, но уже вскоре перейдут на 2 смены. Пока что их работа будет сосредоточена в центральной части города как в самом загруженном районе. Как рассказал начальник инспекции по вопросам контроля за парковками Владимир Бацун, инспекторы проходили специальные тренинги в течение 2 — 3 месяцев, все они — с высшим образованием. До конца этого года на улицы Днепра выйдут 12 «стражей» парковок, а в дальнейшем их количество будет увеличиваться.

У МІСЬКРАДІ ДНІПРА ОГОЛОСИЛИ ДРУГУ ЧЕРГУ АУКЦІОНІВ НА PROZORRO.SALE ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ОПЕРАТОРІВ ПАРКОВОК

Комунальне підприємство «Міськавтопарк» Дніпровської міської ради оголосило ще п’ять аукціонів на право організації та експлуатації майданчиків для паркування. Торги проводять на базі системи ProZorro.Sale. Після вересневих аукціонів, які мерія Дніпра однією з перших в Україні організувала через електронний ресурс, надходження до бюджету зросли у понад двічі. Нині на аукціон виставлено майданчики за адресами: вул. Максима Дія, в районі буд. № 8; вул. Криворізька, 22 Б; вул. Грибоєдова, в районі буд. № 1 Г; вул. Максима Дія, в районі буд. № 12; вул. Ливарна, 4. Для деяких парковок торги проводять повторно – через те, що минулого разу документи підприємців-учасників не пройшли перевірки. Йдеться про майданчики за адресами: вул. Максима Дія, в районі буд. № 8, та вул. Криворізька, 22 Б. Аукціон відбудеться 10 жовтня. Зареєстровані учасники зможуть потрапити на нього через спеціальне посилання-запрошення. Воно має прийти на електронну пошту. Далі, під час торгів, буде визначено максимальну ставку, яку готові сплачувати оператори. Як відомо, під час аукціону система не розкриває кількості та імен учасників. Це забезпечує максимальну прозорість конкурсу.

За процесом зможуть стежити всі охочі. Відомості про операторів також будуть доступні кожному мешканцю міста. На сайті можна буде переглянути відповідну інформацію та звернутися до постачальників послуг із пропозиціями чи скаргами. Для операторів, котрі хочуть взяти участь у торгах, у міськраді працює консультаційна телефонна лінія: (056) 791 16 46.

Також за роз’ясненнями можна звернутися, надіславши листа на електронну адресу: kpautopark@gmail.com. Окрім цього, за перебігом аукціонів можна буде стежити на офіційному веб-сайті КП «Міськавтопарк». Використання системи ProZorro.Sale наразі є найефективнішим для міста способом знайти постачальника якісних послуг і започаткувати прозорий механізм отримання коштів від операторів парковок. Виграє і міський бюджет. Так, під час торгів щодо одного з майданчиків для паркування стартова вартість у 10,8 тис. грн. завдяки аукціону збільшилася до 84 тис. грн. Наразі у міськраді готують нормативно-правову базу, щоб зробити такі аукціони регулярними.

Сайт успішно запущений

Сайт успішно запущений.

Приємного Вам просмотру та ознайомлення.

Свої заявки, резюме, думки, пропозиції та зауваження висилайте на електронну адресу: kpautopark@gmail.com. Чекаємо!

КОНТАКТИ:

Фактична адреса: м.Дніпро, пл. Героїв Майдану буд.1, оф. 324
(056) 791-16-36, 791-16-46

Зворотній зв'язок: